PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

12procentai

Pagėgių krašto TIC

„16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“

                  Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centras pakvietė pagėgiškius į savo surengtą tarptautinės akcijos „ 16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“ renginį Kultūros centre.

                 Apėmė prieštaringi jausmai, galvojant, kad kai į kosmosą kyla palydovai, kai žmonija žengia septynmyliais žingsniais išradimų ir inovacijų keliu, kažkur dar vis smurtaujama prieš moteris – mamas, žmonas, drauges.

                 Popietės vedėjas pedagogas V. Navickas kalbino Pagėgių savivaldybės merą V. Komskį, socialinių paslaugų centro direktorę N. Kovaliovą. Visi tvirtino, kad smurtas- tai žema ir gėdinga, bet visuomenėje tai dar gana dažnai pasitaikantys  faktai.

                 Popietę įprasmino puiki aktorė Nijolė Narmontaitė. Ji pasidalino savo kūrybinio kelio patirtimi, pristatė pirmąją savo knygą  „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“.
                 Pasak N. Narmontaitės, ši knyga skirta norintiems sau arba kitiems pakelti nuotaiką. Čia sudėtos smagios, keistos, kartais mistiškos istorijos, kurios nutiko aktoriams, režisieriams ir kasininkėms. Užrašytos ir teatrinės legendos, keliaujančios iš lūpų į lūpas. 
 Aktorė dainavo populiarias dainas, savo programa tarsi drąsindama moteris – netylėk, aš su tavimi.....

Kultūros centro informacija

Foto akimirka

Kalendorius

May 2020
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan