PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

Paminėta kultūros diena

Šalyje nuvilnijo Kultūros diena. Šią dieną visuomenė traktuoja įvairiai , na o Pagėgių krašto kultūros darbuotojai šios dienos lašelį garbės „ pasisavino“ sau ir traktuoja ją ne tik kaip kultūros vertybių dieną, bet ir kaip kultūros darbuotojų dieną. 

Pagėgių savivaldybėje kultūros įstaigų nėra daug, tačiau tos kurios yra , dirba tikrai atsidavusiai,  atsakingai ir aplinkinių rajonų vadovams geba sukelti pavydą gražiais renginiais, lankytojų gausa bei išradinga veikla. Tai paminėjo ir kultūros darbuotojus aplankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis , administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė.

 Malonu buvo sulaukti tokių svečių, nes , pasak kultūros centro direktorės , kuriantis žmogus visada nori būti pastebėtas, pamatytas ir įvertintas, tai didžiausia paskata kūrybinio darbuotojo varikliui.

                      Kultūros centro darbuotojai minėti profesinę šventę pradėjo balandžio 9 dieną išvyka į seminarą „ Edukacinės programos gimimas‘, kuris vyko Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijoje. Po seminaro kultūros darbuotojai lankėsi Trakų istorijos muziejuje, bei Jurbarko rajono lankytinose vietose.

Balandžio 15 –ąją kultūros darbuotojai šventinę nuotaiką sukūrė ne tik sau bet ir lankytojams.; nuo ankstyvo ryto kultūros centro vestibiulyje veikė arbatinė „ Mūzų glėbyje“, kur galima buvo išgerti

nepaprastų arbatų; Šokio globėjos Terpsichorės arbatos, Euterpės - muzikos mūzos arbatos, Aoidės - dainos mūzos arbatos, Melpomenės ir Talijos teatro mūzos arbatos, pasivaišinti firminiais kultūros centro konditerių( juk kultūros darbuotojas turi mokėti būti viskuo) , pagamintais saldainiais.

Kultūros darbuotojos ir bibliotekos darbuotojos svečius kvietė prie bendro stalo. Tądien sveikintojų netrūko ; visų pirma kultūros darbuotojai pasveikino bibliotekos darbuotojus ir gavo tokį pat atsaką. Sveikinimų sulaukėme iš artimiausių kaimynų metrikacijos skyriaus vedėjos, Elenos Komskienės, jaunimo reikalų koordinatorės Irenos Jurgutienės, Pagėgių policijos poskyrio pareigūnų, Stoniškių, Šilgalių bendruomenės pirmininkės Gražina Stanšaitienė, Kristina Dvarvytienė, Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius, Senjorų klubo „ Vaivorykštė“ atstovės , Pagėgių krašto seniūnus atstovavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius ir Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautrienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė ir pavaduotoja Lina Ambarcumian, nuolatinė kultūros centro renginių rėmėja verslininkė Irena Jurkūnienė.

                      Diena buvo nuostabi ; salėje sukosi filmuotų renginių kadrai. Iš ekrano, stebint 2002 ; 2004 metų video įrašus žavėjo tie patys , bet dar jauni, kultūros darbuotojai, vestibiulyje  veikė fotografijų paroda, kuri sulaukė didelio lankytojų dėmesio, visi ieškojo savo amžininkų, prisiminė būtas dienas, kuomet patys aktyviai dalyvavo kultūros centro veikloje . Senose fotografijose save atrado Evelina Norkienė, matėme koks žavus berniukas buvo Donatas Jančaras, žavi mergaitė buvo verslininkė Asta Šveistienė ir kiti pagėgiškiai.

 Kabinetuose galima buvo pavartyti „ biurokratinius“ veikalus; kultūros centro istoriją, veiklos ataskaitas, sukauptus straipsnius ir publikacijas , kuriuose rašoma apie kultūros centrą.

Deja , bet akcija skelbianti, jog tądien galima bus tapti bet kurio meno mėgėjų kolektyvo nariu , be konkurso, dėmesio nesulaukė . meno mėgėjų kolektyvo nariu nepanoro tapti nei vienas lankytojas. O tai rodso kiek daug verti šiuo metu meno mėgėjų kolektyvus lankantys žmonės . Nuoširdžiausiai sveikiname juos Kultūros dienos proga, nes jie – didžiulė kultūros arterija.

                                                                                                                                

Kultūros centro informacija 

 

FOTO ČIA>>

Foto akimirka

Kalendorius

October 2022
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31