PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Popietė senelių namuose

Šykštintis šilumos gegužės mėnuo mums dovanojo dieną, kuomet einame, važiuojame, skrendame apkabinti savo brangiausio žmogaus – Mamos. Tądien išsakome gražiausius žodžius, pabučiuojame nuo darbo suskirdusias mamos rankas, pasigrožime mamos veide išminties raukšlėmis, pabūname kartu.

                      Ne visos moterys patyrė patį gražiausią motinystės jausmą, tačiau visos turėjo Mamą puoselėjo jai vienokius ar kitokius jausmus.

Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų gyventojos - ne išimtis .  dauguma šių moterų gyvena prisiminimais apie savo patirtį auginat vaikus, ar prisiminimais apie savo mamas. O kas geriau šiuos jausmus gali atgaivinti, jei ne mažyliai.

Darnus bendradarbiavimas tarp Pagėgių savivaldybės Kultūros centro ir Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų bendruomenes kasmet, minint Mamos dieną,   suveda po vienu stogu. Ir šiais metais Kultūros centro vokalo studijos „ Lašiukas“ dainininkai, vadovė Rasa Golubovskienė, dovanojo moterims dainas, eilėraščius, tyru vaikišku balsu senelių namų gyventojus bei  darbuotojas pravirkdė Elzė Gružaitė. Ir pareigoms šią popietę ne vieta, tad šiltomis eilėmis, žodžiais į moteris kreipėsi Regina Narušienė, Svetlana Jašinskienė ir Lina Stanišauskienė. Popietę užbaigėme pasikeisdami mažomis dovanėlėmis, nes yra sakoma, kad mažos dovanėlės tai pamatas didelei draugystei.

 

 Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija 

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

May 2019
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan