PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORIUS

                 SIGITAS 

Kultūros centro direktorius 

SIGITAS KANCEVYČIUS 

Direktoriaus gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Padėkos vakaras ,,Čia - mano ir tavo namai“ 2018

Šiemet padėkos vakaras ,,Čia - mano ir tavo namai“, vykęs lapkričio mėn 16 d. Natkiškių kultūros namuose, buvo skirtas tiems, kurie Natkiškių kultūros namuose praleidžia ne vieną, ne dvi valandas, o dalį savo laisvalaikio, tai kultūros namų saviveiklininkai.

 

          „Čia ilgais vakarais daug šokta, dainuota, tūkstančius kartų kalbėta, klausyta, verkta ir juoktasi, čia kuriamas gyvenimas virte verda. Čia vieną renginį keitė kitas, vieną šventę keitė kita, akcijos, parodos, išvykos. O jų būta gražių, šiltų, jaudinančių... visokių“, - kalbėjo vakaro vedėjai Rasa ir Valdas Armonai.

            Susirinkusius į padėkos vakarą pasveikino ir gražius, prasmingus žodžius išsakė jaunimo dramos būrelis. Vakaro svečiai ir dalyviai ekrane galėjo išvysti visą 2018 metų kultūros namų veiklą: renginius, koncertus, išvykas, parodas ir t.t. Gražūs ir prasmingi žodžiai vakaro metu sklido iš Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio, administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, Pagėgių savivaldybės tarybos narių Edgaro Kuturio, Petro Ubarto ir Ropkojų parapijos klebono Tomo Domarko lūpų. Už Natkiškių seniūnijos vardo garsinimą, saviveiklininkus sveikino seniūnė Vilyta Sirtautienė ir bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė. Saviveiklininkus ir jų vadovus pasveikino ir nuolatinė mūsų renginių lankytoja Onutė Poškienė.

            Saviveiklininkams dėkota už gražias dainas, smagias akimirkas, už Pagėgių savivaldybės ir Natkiškių kaimo vardo garsinimą. Nebūtų mūsų visų, nebūtų ir tiek gražių renginių. Padėkota ir saviveiklininkų antrosioms pusėms už jų kantrybę ir supratingumą, už palaikymą.

Vakaro metu koncertavo kaimo kapela ,,Vaivorykštė“, moterų ansamblis ,,Gluosnė“, Astos ir Laimutės duetas, kvartetas, solistai Rokas ir Meda bei svečiai iš Pakražančio kultūros centro, Kelmės rajono.

            Visi kultūros namų kolektyvai, o jų yra net aštuoni, buvo apdovanoti suvenyriniu padėkos žodeliu ,,ačiū“ ir rožės žiedu, už gražias iniciatyvas, akcijas ir gerus darbus apdovanota ir kultūros namuose įsikūrusi ,,Moterų seklyčia“. Pristatyti ir nauji kultūros namų saviveiklininkai, įsilieję į mūsų gretas.

            Už pagalbą organizuojant įvairios paskirties renginius, ,,ačiukas“ įteiktas Natkiškių seniūnijai ir seniūnei Vilytai Sirtautienei, bendruomenei ir pirmininkei Nidai Bušniauskienei. O taip pat už mūsų renginių, švenčių, koncertų, išvykų ir įvairių idėjų palaikymą padėkota ,,ačiuku“ ir gėlės žiedu Merui, Administracijos direktorei ir Kultūros centro direktorei.

            Turbūt didžiausia padėka saviveiklininkui ir jo vadovui yra tada, kai jam ploja atsistojusi visa salė arba skanduoja nuoširdžius padėkos žodžius. Tokių galimybių yra visur, kur tik sutinkame žmonių, tokia galimybė buvo šio padėkos vakaro metu.

            Šis vakaras buvo skirtas ir tiems, kurie tuos namus ramsto visokeriopai. Dėkojame kiekvienam esančiam čia. Visi šventės dalyviai – rėmėjai, svečiai buvo paženklinti padėkos vakaro ženkleliu ir gėlės žiedu.

            Nuoširdų ačiū tariame padėkos vakaro rėmėjams: Pagėgių kultūros centrui, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Laimai Bitininei ir Tadui Girčiui. Už saldžias dovanas dėkojame šventės svečiams, taip pat dėkojame visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo ir padėjo.

            Už padėkos vakaro įamžintas gražias akimirkas dėkojame Ingridai Jokšienei.

,,Sakoma, diena praleista be juoko ir meilės – tai diena be gyvenimo. Gyvenkime su juoku, meile, būkime pakantūs ir tolerantiški vieni kitiems. Kuo daugiau išdalinsime savęs kitiems, tuo labiau praturtėsime patys“ užbaigdami oficialią vakaro dalį kalbėjo Rasa ir Valdas.

            Dėkojame dar kartelį visiems, tegul gerumas visada sklando tarp mūsų.

Renginių organizatorė     Rasa Armonienė

FOTO ČIA>>

Foto akimirka

Kalendorius

February 2020
MTWTFSS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan