PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

FOTOMENININKĖS JULIJOS ŠOBLINSKYTĖS PARODOS ,,MIKROKOSMOSAS" ATIDARYMAS

julijasob Šiandien, gegužės 20 d., Pagėgių savivaldybės kultūros centre atidaryta fotomenininkės Julijos Šoblinskytės (Ginger Blue) fotografijų paroda „Mikrokosmosas“. Parodos autorė yra išbandžiusi įvairias meninės fotografijos technikas, tematiką: kūrė autoportretus, abstrakčių fotografijų ciklus, šiuo metu domisi kosmoso ir mikrokosmoso temomis, per jas universalizuoja žmogaus ir visatos santykį, per abstrakčiąją raišką svarsto egzistencijos klausimus, kelia filosofines būties problemas.

 

Kalbėdama apie savo fotografijų ciklą „Mikrokosmosas“ autorė svarsto: „Visi manome, kad didingas yra kosmosas, kurio mastas sunkiai protu suvokiamas. Žvaigždės, planetos, asteroidai, ūkai, o mes – tik nematomos, mažytės dalelės.“
Parodą pagėgiškiams pristačiusi jos autorė Julija Šoblinskytė dėkojo Sigitui Kancevyčiui, kad jo dėka paroda pasiekė Pagėgius. Padėkos bei sveikinimo žodžius autorei tarė Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Lina Karnauskienė bei direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė – Baužienė.
Nebūtina vykti į nesuvokiamą didybę, kad išvystumėte begalinę kosmoso tamsą, įspūdingas planetas – kviečiame aplankyti Julijos Šoblinskytės fotografijų parodą „Mikrokosmosas“! Paroda eksponuojama Pagėgių savivaldybės kultūros centro (Jaunimo g. 3) foje.
 
Nuotraukų autoriai - Justinas Bartkus, Gintarė Plungytė

Foto akimirka

Kalendorius

June 2022
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930