PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

„SVEČIUOSE PAS PELENĘ“

Kalėdinės eglutės įžiebimas – tai šventė, kai mus visus apgaubia pasakos, jų herojai ir stebuklai.

            Gruodžio mėn. 07 dieną, šeštadienį, Natkiškiuose nušvito Kalėdų eglė ir paskelbė žiemos švenčių pradžią. 18.00 val. maži, didesni ir visai dideli rinkosi į Natkiškių kultūros namus, į teatralizuotą – koncertinę programą ,,Svečiuose pas Pelenę“.

           Programą kūrė kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis (vadovė Rasa Armonienė), solistai: Meda, Rokas, Gabrielė, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“ ir kvartetas (vadovas Valdas Armonas). Pokylyje skambėjo dainos, giesmės ir buvo šokama. Nuoširdus ačiū visiems meno kolektyvams už puikų reginį. Paskutinis, bet nė kiek nepavėlavęs į pokylį atvyko pats karalius iš Laplandijos – Kalėdų Senelis. Visi susirinkę, šoko, žaidė ir dainavo kartu. Kalėdinius laiškus – sveikinimus pristatė Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Arūnas Bušniauskas, linkėjimai perduoti ir nuo Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus, bei mero pavaduotojos Ligitos Kazlauskienės.

            Visi vaikučiai, kurie parašė Kalėdų Seneliui laiškus buvo apdovanoti dovanomis. Už tai dėkingi esame labdaros organizacijai ,,Pagalba Lietuvai“ ir Tadui Girčiui.

            Už įspūdingus šventinius fejerverkus dėkojame Pagėgių savivaldybės administracijai. Už parėmimą ir pagalbą organizuojant šventę ačiū tariame partneriams: Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai ir Natkiškių bendruomenei.

            Tegul pildosi visos Jūsų svajonės, tegul Jūsų širdyse nelieka vietos pykčiui ir abejingumui, vyrauja supratingumas, geri tarpusavio santykiai. Tegul Jus visus lydi meilė ir gerumas!

Renginių organizatorė  Rasa Armonienė

FOTO ČIA >>

Foto akimirka

Kalendorius

January 2021
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031