PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS

DIREKTORĖ

                                                         

Kultūros centro direktorė SVETLANA JAŠINSKIENĖ 
 
Direktorės 
gyvenimo aprašymas

FACEBOOK


2 % pajamų mokesčio

Pagėgių krašto TIC

Natkiškių kultūros namų kolektyvai

 

Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“. /Vadovas Valdas Armonas/ 

Kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ gyvuoja jau 20 metų. Nors kolektyvo sudėtis metams bėgant keitėsi, bet ištikimiausias liko jos vadovas Valdas Armonas. Smagu, jog kolektyvą nuolat papildo jauni žmonės. Kaimo kapelos ,,Vaivorykštė“ koncertinė veikla labai įvairi ir labai plati. Kolektyvas yra dalyvavęs ir koncertavęs beveik visuose Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimuose. 2 kartus dalyvavo  Lietuvos televizijos organizuojamoje ,,Duokim garo!“ laidoje ir buvo tapę vienos iš šių laidų nugalėtojais. 2 kartus dalyvavo ir televizijos laidoje ,,Gero ūpo!“, kur ir vėl kolektyvui nuostabiai sekėsi. Kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ koncertavo ir užsienyje: Švedijoje, Lenkijoje ir Kaliningrado srityje. Dalyvavo Tauragės apskrities dainų šventėje. Yra beveik visų Natkiškių kultūros namų ir savivaldybės organizuojamų renginių dalyvė.

 


 

Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų humoro grupė ,,Viedaras“. /Vadovė Rasa Armonienė/ 

Humoro grupė ,,Viedaras“ įsikūrė 2001 metais. Grupės pavadinimas sudėtas iš grupės narių Vilytos, Dalios ir Rasos vardų. Kiekvienais metais grupė ruošia vis naują programą. Grupės sudėtis keičiasi, nes atėjęs jaunimas užauga, baigia mokyklą ir palieka grupę. Smagu pasidžiaugti nuo susikūrimo pradžios esančiais dalyviais. Humoro grupė ,,Viedaras“ aplankė ir koncertavo visose Pagėgių savivaldybės seniūnijose. Dalyvauja ir koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose: Klaipėdos, Telšių, Kretingos, Plungės, Alytaus, Vilkaviškio, Tauragės, Anykščių.  Dalyvauja respublikiniuose juokio sambūrio organizuojamose šventėse ,,Juokis“. Humoro grupė ,,Viedaras“ Lietuvos televizijoje jau įfilmavo 3 savo parengtas programas. 2010 m. lapkričio mėn. 07 d. humoro grupė „Viedaras“ Varėnos kultūros centre įfilmuos savo ketvirtąją programą. Kiekvienais metais humoro grupė ,,Viedaras“ ir vadovė Rasa Armonienė Natkiškių kultūros namuose organizuoja humoro šventę ,,Juokis“. Joje dalyvauja  humoro kolektyvai iš įvairių  Lietuvos miestų ir miestelių: Tauragės, Klaipėdos, Telšių, Vilkaviškio, Alytaus, Kretingos ir kt.

  


 

 

Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų

jaunimo dramos kolektyvas. /Vadovė Rasa Armonienė/

Jaunimo dramos kolektyvas susikūrė 2007 m. Kolektyvas kiekvienais metais pastato ir paruošia vaidinimus, kuriuos žiūrovai gali pamatyti, tokių švenčių metu, kaip ,,Eglutės įžiebimo šventė“, ,,Užgavėnių šventė“. Padeda vesti  įvairius renginius Natkiškių kultūros namuose, pačios yra aktyvios įvairių renginių dalyvės.

 


 

 

 Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų  moterų  vokalinis  ansamblis. /Vadovas Valdas Armonas/

Moterų vokalinis ansamblis įsikūrė 1998 m.Tai kolektyvas, kuris apkeliavo nemaža Lietuvos miestų ir miestelių, dalyvavo daugelyje Natkiškių ir savivaldybės organizuojamuose renginiuose, koncertuose. Moterų ansamblis dalyvavo Šilutės raj. rengiamose konkursuose ,,Pamario balsai“ 1999 m. ir  2000 m. Nuo 2001m. yra Šilalės kultūros centro organizuojamų ,,Šilų aidai“ konkursų dalyvės. 2001 m. konkurse ,,Šilų aidai – 2001“ moterų ansamblis  kaimų ir miestelių vokalinių ansamblių kategorijoje iškovojo II – ąją vietą. Dalyvavo Tauragės apskrities dainų šventėje Šilalėje, vokalinių ansamblių šventėje ,,Daina -2006“ Jurbarke. Atstovavo Žemaitiją Lietuvos regionų dienose Vilniuje. Kolektyvo sudėtis keičiasi, bet noras dainuoti išlieka didžiulis.


 

Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų gitaros studija.

/Vadovas Valdas Armonas/

Gitaros studija Natkiškių kultūros namuose gyvuoja jau šešti metai.. Gitaristės kiekvienais metais dalyvauja Gatvės muzikos dienoje, yra įvairių renginių dalyvės ne tik Natkiškiuose, bet ir savivaldybėje.


  


 

Pagėgių savivaldybės  kultūros centro Natkiškių kultūros namų solistas. /Vadovas Valdas Armonas/

Šiuo metu Natkiškių kultūros namuose dainuoja vienas solistas Rokas Kondrotas. Rokas dainuoja nuo 2014 metų.Vaikinui labai patinka dainuoti ir jis mielai  dalyvauja  beveik visuose organizuojamose  renginiuose, koncertuose. 2015metais Rokas pradėjo lankyti Pagėgių meno ir sporto mokyklą.

„Kamanos“ vasara

Kaip kiekvieną vasarą, taip ir šiais metais ,,Kamanos“ ansamblis koncertavo įvairiuose renginiuose, visoje Lietuvoje. Gegužės 15 d. koncertavo M. Jankaus muziejuje minint spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Gegužės 25 d. vyko į Kauną , kasmetinį, XXVIII tarptautinį folkloro festivalį ,,Atataria lamzdžiai -2013“. Lijo visą dieną, buvo atšaukti gatvės koncertai, tačiau organizatoriai rado išeitį ir visi folkloro kolektyvai pasirodė Kauno P. Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje, bei Kauno tautinės kultūros centre. Sušlapo, sulijo, bet nuotaika buvo puiki, nes grįžo praturtėję naujomis pažintimis, naujais draugais.

 

Plačiau skaitykite čia>>  Folkloro ansamblio „Kamana“ vasara


 

Subkategorijos

Foto akimirka

Kalendorius

vasario 2018
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

DAINŲ ŠVENTĖ 2018

vardan